Krakowska lekcja śpiewania 69. - 5 VIII

„Kadrówka 1914” – to tytuł 69. Krakowskiej Lekcji Śpiewania, która odbędzie się w niedzielę, 5 sierpnia, o godzinie 19.00. Na Małym Rynku zabrzmią pieśni związane z rocznicą wymarszu Pierwszej Kompanii Kadrowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do licznego i aktywnego udziału w wydarzeniu!
Świętujemy w tym roku 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszam gorąco do wspólnego śpiewania! – mówi prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Na tę szczególną okazję Kancelaria Prezydenta Miasta Krakowa przygotowała 2500 bezpłatnych śpiewników i 3000 czapek krakusek. W wersji elektronicznej śpiewnik dostępny jest na stronie internetowej organizatora wydarzenia Ośrodek Kultury Biblioteka Polskiej Piosenki