Kolejne spotkanie tegorocznej edycji Warsztatów Historycznych za nami

W sobotę, 16 listopada, odbyło się II spotkanie w ramach tegorocznej edycji Warsztatów Historycznych. Mottem dnia była "Sztuka dyplomacji, czyli czego nie powinieneś mówić królowi". Wykład o życiu w średniowieczu wygłosił do uczniów o. dr hab. Tomasz Gałuszka OP. Następnie młodzież odwiedziła Wzgórze Wawelskie, klasztor oo. Franciszkanów oraz kościół na Skałce. Najbardziej wytrwali odwiedzili jeszcze kryptę wybitnych Polaków, twórców kultury religijnej i narodowej.

Kierownik kierunku Historia
dr hab. Tomasz Graff
 Zastępca kierownika kierunku Historia
s. dr Elżbieta Elena Wróbel CSFN