Wykład mgr. Jakuba Krzysztonka - 20 VI

W 100. rocznicę podpisania traktatu wersalskiego nie może zabraknąć wspomnienia o przemożnym wpływie Romana Dmowskiego na jego kształt i treść. To właśnie on zaciekle bronił polskich interesów na arenie międzynarodowej, wprawiając w osłupienie zgromadzonych tam dyplomatów.

Aby uczcić tę wyjątkową rocznicę, jeden z członków naszego krakowskiego koła - historyk, doktorant i autor licznych publikacji naukowych w dziedzinie historii XX wieku, Jakub Krzysztonek, wygłosi wykład na temat roli, jaką Narodowa Demokracja odegrała w procesie odzyskiwania przez Polskę suwerenności.

MIEJSCE: Sala ALEJA, Jubilat, al. Zygmunta Krasińskiego 1, 7 piętro,
DATA: 18:30, 20 CZERWCA (czwartek) 2019,

Do zobaczenia!

Kierownik kierunku Historia