Promocje akademickie - 11 I

Zapraszam serdecznie Wykładowców, Pracowników Administracji i Biblioteki, Studentów i Doktorantów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie do udziału w promocjach akademickich, które odbędą się w piątek 11 stycznia br. w kolegiacie św. Anny.
Spotkanie rozpoczniemy o godz. 10.00 Eucharystią, której przewodniczyć będzie Jego Ekscelencja abp Marek Jędraszewski, homilię wygłosi Jego Ekscelencja biskup Janusz Mastalski, po czym nastąpi uroczyste wręczenie dyplomów doktorskich, doktora habilitowanego, dyplomów profesorskich.
Gorąco zachęcam do uczestnictwa w uroczystości i wspólnej modlitwy.
Ogłaszam w tym dniu godziny rektorskie od 9.30 do 13.00. Samodzielnych pracowników naukowych proszę o przybycie w togach.

ks. prof. dr hab. Wojciech Zyzak
rektor UPJPII