Wyjście edukacyjne na wystawę "Niepodległość. Wokół myśli historycznej Józefa Piłsudskiego" - 15 I

Koło Naukowe Doktorantów Historii "Onyks" zaprasza studentów i doktorantów do wzięcia udziału w wyjściu edukacyjnym do Muzeum Narodowego w Krakowie na wystawę  "Niepodległość. Wokół myśli historycznej Józefa Piłsudskiego", które odbędzie się 15 I (wtorek) 2019 r. o godzinie 12.00. Oprowadzać będzie mgr Szymon Jarosiński. Wstęp wolny. Chętnych zapraszamy do zapisów mailowych (prosimy o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu na maila: konferencja.upjp2@gmail.com). Ilość miejsc ograniczona. Zbiórka przed wejściem do gmachu głównego Muzeum Narodowego w Krakowie o godz. 11.50.

Serdecznie zapraszamy!