XXI Ogólnopolski Zjazd Studentów Archiwistyki - informacje i formularz zgłoszeniowy

XXI Ogólnopolski Zjazd Studentów Archiwistyki to spotkanie studentów archiwistyki z całej Polski odbywające się już ponad 20 lat. Zostało zainicjowane przez ośrodek archiwistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Podczas konferencji studenci mogą wymienić się refleksjami i doświadczeniami na temat własnej wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także zapoznać się tajnikami pracy w różnego typu archiwach.

Poniżej znajduje się link do strony, gdzie można znaleźć więcej informacji o XXI OZSA oraz formularz zgłoszeniowy: