Zaproszenie na Rekolekcyjną Mszę Akademicką - 14 X

Drodzy Studenci,

Duszpasterstwo Akademickie PATMOS Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II serdecznie zaprasza na Rekolekcyjną Mszę Akademicką, która zostanie odprawiona w intencji wszystkich studentów i wykładowców UPJPII i całego środowiska akademickiego w niedzielę 14 października o godz. 19.00 w kościele św. Marka Ewangelisty w Krakowie.

Homilię wygłosi duszpasterz DA Patmos ks. dr Paweł Pielka. Od 18.00 będzie w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi.

Po Mszy Świętej studenci z Duszpasterstwa zapraszają na agapę do salki "Dziupla" przy kościele św. Marka.

Serdecznie zapraszamy.

Duszpasterstwo Akademickie Patmos